• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Вимикач одноклавішний білий, вимикач подвійний, автомат електричний 63А 3ф, автомат електричний 25А, автомат електричний 16А ДК 021:2015 – 31210000-1 – Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл.

Оголошено тендер

45 820.00 UAH
Номер: 7dd3c313979349c5bb86c9848b4f3485
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-11-04-009534-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: САНАТОРІЙ "МОРШИН-ПРИКОРДОННИК" ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1565)
Замовник: САНАТОРІЙ "МОРШИН-ПРИКОРДОННИК" ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1565)
Очікувана вартість: 45 820.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Вимикач одноклавішний білий, вимикач подвійний, автомат електричний 63А 3ф, автомат електричний 25А, автомат електричний 16А ДК 021:2015 – 31210000-1 – Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл.
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 04.11.2025 13:10

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2019:1002030 - Матеріально-технічне забезпечення Державної прикордонної служби України та утримання її особового складу
Сума45 820.00 UAH