• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Природний газ

Завершена

289 894.20 UAH з ПДВ
Номер: 839884cc9681422a82ec9289c62eec21
Внутрішній номер закупівлі: 26988392
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-11-04-005786-a   
Замовник: Опорний заклад Малинський ліцей Малинської сільської ради
Контактна особа: Прокопчук Наталія Сергіївна +380970524943 malynsk.lyceum@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: UA-2025-10-21-004223-a
Очікувана вартість: 289 894.20 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ (код номенклатурної позиції 09123000-7 Природний газ)
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 17 тисяча кубічних метрів
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання 34610, Україна, Рівненська область, село Малинськ, вулиця Шкільна, будинок 1 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ "НАФТОГАЗ ТРЕЙДИНГ
Ціна пропозиції 289 894.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.11.2025 11:58
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 39325cc5b954440c8ff17811dff29a5a
Ідентифікатор договору: UA-2025-11-04-005786-a-b1
Постачальник: ТОВ "ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ "НАФТОГАЗ ТРЕЙДИНГ
Номер договору: 16-11052/25-БО-Т
Сума договору: 289 894.20 UAH з ПДВ
Сума договору: 241 578.50 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Природний газ (код номенклатурної позиції 09123000-7 Природний газ): 17 052.60000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 30.10.2025 00:00 - 31.12.2025 23:59
Дата підписання: 30.10.2025 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
bo-te-dogovir-na-opal.-2025-2026.pdf
pdf
img20251103_11455313.pdf
pdf
img20251103_11480646.pdf
pdf
Дод.3.pdf