-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Природний газ
Оголошено тендер
289 894.20
UAH
Номер:
3e2db64521534187a37bb4b1ec20de2f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-11-03-008657-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Опорний заклад Малинський ліцей Малинської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22569232
-
Адреса:
34610, Україна, Рівненська область, Малинськ, вулиця Шкільна, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Опорний заклад Малинський ліцей Малинської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22569232
-
Адреса:
34610, Україна, Рівненська область, Малинськ, вулиця Шкільна, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
289 894.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Природний газ
Примітки:
категорія: пункт 3 частини 1 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 6 пункту 13 постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування». Технічні вимоги предмета закупівлі відповідають чинним вимогам ДСТУ
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
03.11.2025 13:11
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяМалинськ
Сума289 894.20 UAH