-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з демонтажу аварійної конструкції за адресою: м. Запоріжжя, вул. Василя Сергієнка, 23 (ДК 021:2015: 45110000-1 - Руйнування та знесення будівель і земляні роботи)
Тендер Prozorro UA-2025-11-04-003976-a
Докладніше про обсяг надання послуг та про вимоги до предмета закупівлі у ДОДАТКУ 1 до тендерної документації.
Завершена
258 866.00
UAH з ПДВ
Номер:
0707b480a2114d038e2afff4c3c0dd0e
Внутрішній номер закупівлі:
26986602
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-04-003976-a
Замовник:
Районна адміністрація Запорізької міської ради по Хортицькому району
×
-
Код ЄДРПОУ:
37573712
-
Адреса:
69123, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, б-р Будівельників, 19
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Лариса Гавриленко +380612788191 larysa.gavrylenko@zp.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45110000-1 Руйнування та знесення будівель і земляні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
258 866.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.11.2025 11:02 - 10.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
04.11.2025 11:02 - 13.11.2025 11:00
Аукціон:
з 14.11.2025 14:19
Період кваліфікації:
13.11.2025 11:00 - 18.11.2025 11:51
Період завантаження договору:
24.11.2025 00:00 - 04.12.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴258 866.00 Послуги з демонтажу аварійної конструкції за адресою: м. Запоріжжя, вул. Василя Сергієнка, 23 (ДК 021:2015: 45110000-1 - Руйнування та знесення будівель і земляні роботи)