-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з демонтажу аварійної конструкції за адресою: м. Запоріжжя, вул. Василя Сергієнка, 23 (ДК 021:2015: 45110000-1 - Руйнування та знесення будівель і земляні роботи)
Оголошено тендер
258 866.00
UAH
Номер:
9930669117b34576a57d142cf7de2822
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-11-04-004826-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Районна адміністрація Запорізької міської ради по Хортицькому району
×
-
Код ЄДРПОУ:
37573712
-
Адреса:
69123, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, б-р Будівельників, 19
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Районна адміністрація Запорізької міської ради по Хортицькому району
×
-
Код ЄДРПОУ:
37573712
-
Адреса:
69123, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, б-р Будівельників, 19
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
258 866.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з демонтажу аварійної конструкції за адресою: м. Запоріжжя, вул. Василя Сергієнка, 23 (ДК 021:2015: 45110000-1 - Руйнування та знесення будівель і земляні роботи)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
45110000-1 Руйнування та знесення будівель і земляні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
04.11.2025 10:54
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6017 - Інша діяльність, пов’язана з експлуатацією об’єктів житлово-комунального господарства
Адміністративно-територіальна класифікаціяХортицький
Сума258 866.00 UAH