-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Донорські кошти
Навчальне приладдя/обладнання для кабінетів
Тендер Prozorro UA-2025-11-03-006846-a
Завершена
292 701.00
UAH з ПДВ
Номер:
cdd93ab2eaae4addbd038b8c8a66a00d
Внутрішній номер закупівлі:
26973831
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-03-006846-a
Замовник:
КЗ Львівської обласної ради «Львівський науковий ліцей № 1 імені Б.-І. Антонича»
×
-
Код ЄДРПОУ:
04545280
-
Адреса:
79014, Україна, Львівська область, місто Львів, вул. Остроградських, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бабенко Валерія Анатоліївна +380677241118 sanschool1@ukr.net
Організація-донор:
ЄС (Ukraine Facility)
×
-
Ідентифікатор:
XM-DAC 55000
-
Адреса:
1048, Королівство Бельгія, Brussel, Брюссель, Rue de la Loi / Wetstraat, 175
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
292 701.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.11.2025 15:00 - 08.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
03.11.2025 15:00 - 11.11.2025 01:00
Аукціон:
з 12.11.2025 12:10
Період кваліфікації:
11.11.2025 01:00 - 18.11.2025 18:34
Період завантаження договору:
24.11.2025 00:00 - 04.12.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴292 701.00 Навчальне приладдя/обладнання для кабінетів