-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Навчальне приладдя/обладнання для кабінетів
Оголошено тендер
292 701.00
UAH
Номер:
b2a35141ba3c43ebbb3af4639290dcac
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-10-31-013094-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КЗ Львівської обласної ради «Львівський науковий ліцей № 1 імені Б.-І. Антонича»
×
-
Код ЄДРПОУ:
04545280
-
Адреса:
79014, Україна, Львівська область, місто Львів, вул. Остроградських, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КЗ Львівської обласної ради «Львівський науковий ліцей № 1 імені Б.-І. Антонича»
×
-
Код ЄДРПОУ:
04545280
-
Адреса:
79014, Україна, Львівська область, місто Львів, вул. Остроградських, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
292 701.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Навчальне приладдя/обладнання для кабінетів
Примітки:
Закупівля здійснюється в рамках реалізації ініціативи Ukraine Facility згідно Рамкової угоди між Україною та Європейським Союзом що-до спеціальних механізмів реалізації фінансування Союзу для України згідно з інструментом UKRAINE FACILITY, ратифікованої Законом № 3786-IX від 06.06.2024 року. Заходи (кроки) в рамках Плану України - 7.12, 7.13 Забезпечення доступу до безпечної та якісної освіти
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні меблі
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
31.10.2025 16:20
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1184 - Виконання заходів, спрямованих на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяЛьвів
Сума292 701.00 UAH