-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники
Тендер Prozorro UA-2025-11-03-000862-a
Завершена
92 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
327185b3b49d4477bf1a86f6c91249e3
Внутрішній номер закупівлі:
26967864
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-03-000862-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Куп`янське територіальне медичне об`єднання" Куп`янської міської ради Харківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
42582687
-
Адреса:
63701, Україна, Харківська область, м. Куп'янськ, вул. Лікарняна, буд. 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Набока +380509670489 goksana775577@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
92 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.11.2025 09:28 - 08.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
03.11.2025 09:28 - 11.11.2025 00:00
Аукціон:
з 11.11.2025 11:48
Період кваліфікації:
11.11.2025 00:00 - 11.11.2025 09:17
Період завантаження договору:
17.11.2025 00:00 - 27.11.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴92 000.00 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники