-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники
Оголошено тендер
92 000.00
UAH
Номер:
806d5bf5ebeb47a79282cac4c74bf24d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-11-03-001082-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Куп`янське територіальне медичне об`єднання" Куп`янської міської ради Харківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
42582687
-
Адреса:
63701, Україна, Харківська область, м. Куп'янськ, вул. Лікарняна, буд. 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Куп`янське територіальне медичне об`єднання" Куп`янської міської ради Харківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
42582687
-
Адреса:
63701, Україна, Харківська область, м. Куп'янськ, вул. Лікарняна, буд. 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
92 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
03.11.2025 09:22
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума92 000.00 UAH