-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
38630000-0 Астрономічні та оптичні прилади (прилад нічного бачення)
Тендер Prozorro UA-2025-10-31-009956-a
Закупівля здійснюється з урахуванням вимог пункту 10 постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 (зі змінами). Під час проведення процедури відкритих торгів з особливостями усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою. Закупівля здійснюється за рахунок коштів загального фонду та коштів, які надійшли у вигляді субвенції: довідка про зміни до кошторису на 2025 рік від 30.07.2025 №536/05/28-2025 (Компаніївська ТГ).
Завершена
253 660.00
UAH без ПДВ
Номер:
655919f965de40bf8076d24952b7b6cc
Внутрішній номер закупівлі:
26963708
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-31-009956-a
Замовник:
Головне управління Національної поліції в Кіровоградській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108709
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Юрій Булда +380950931827 yura-bylda@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
38630000-0 Астрономічні та оптичні приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
253 660.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.10.2025 15:41 - 05.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
31.10.2025 15:41 - 08.11.2025 10:00
Аукціон:
з 10.11.2025 14:27
Період кваліфікації:
08.11.2025 10:00 - 12.11.2025 15:50
Період завантаження договору:
18.11.2025 00:00 - 28.11.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴253 660.00 38630000-0 Астрономічні та оптичні прилади (прилад нічного бачення)