-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
38630000-0 Астрономічні та оптичні прилади (прилад нічного бачення)
Оголошено тендер
253 660.00
UAH
Номер:
f6a5c0900b804d47bda1e5daff692a29
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-10-31-011853-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне управління Національної поліції в Кіровоградській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108709
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Головне управління Національної поліції в Кіровоградській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108709
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
253 660.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
38630000-0 Астрономічні та оптичні прилади (прилад нічного бачення)
Примітки:
Категорія замовника: орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган.
Місцезнаходження замовника - 25006, Кіровоградська область, місто Кропивницький
Закупівля здійснюється з урахуванням вимог пункту 10 постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 (зі змінами)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
38630000-0 Астрономічні та оптичні прилади
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
31.10.2025 15:33
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписЗакупівля здійснюється за рахунок коштів загального фонду та коштів, які надійшли у вигляді субвенції: довідка про зміни до кошторису на 2025 рік від 30.07.2025 №536/05/28-2025 (Компаніївська ТГ).
Код класифікації видатківКПК-2025:1007020 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Національної поліції України
Сума253 660.00 UAH