-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт приміщення патологоанатомічного корпусу Державної спеціалізованої установи «Волинське обласне бюро судово-медичної експертизи» на вул.Стефаника, 3-а в м. Луцьку Волинської області (Код ДК 021:2015:45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
Тендер Prozorro UA-2025-10-31-009772-a
Торги не відбулися
670 052.00
UAH з ПДВ
Номер:
8c0597eb2afc4b31bf3fff9c79343a2a
Внутрішній номер закупівлі:
26963536
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-31-009772-a
Замовник:
Державна спеціалізована установа "Волинське обласне бюро судово-медичної експертизи"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02006679
-
Адреса:
43025, Україна, Волинська область, Луцьк, проспект Волі 1А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тригуб Світлана Анатоліївна +380332723522 volyn-sme-tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
670 052.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
31.10.2025 15:40 - 08.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
31.10.2025 15:40 - 11.11.2025 09:00
Аукціон:
з 12.11.2025 14:57
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴670 052.00 Поточний ремонт приміщення патологоанатомічного корпусу Державної спеціалізованої установи «Волинське обласне бюро судово-медичної експертизи» на вул.Стефаника, 3-а в м. Луцьку Волинської області