• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Поточний ремонт приміщення патологоанатомічного корпусу Державної спеціалізованої установи «Волинське обласне бюро судово-медичної експертизи» на вул.Стефаника, 3-а в м. Луцьку Волинської області (Код ДК 021:2015:45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)

Оголошено тендер

670 052.00 UAH
Номер: 77d27722768045058bad1797dfde81c1
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-10-31-006322-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Державна спеціалізована установа "Волинське обласне бюро судово-медичної експертизи"
Замовник: Державна спеціалізована установа "Волинське обласне бюро судово-медичної експертизи"
Очікувана вартість: 670 052.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поточний ремонт приміщення патологоанатомічного корпусу Державної спеціалізованої установи «Волинське обласне бюро судово-медичної експертизи» на вул.Стефаника, 3-а в м. Луцьку Волинської області (Код ДК 021:2015:45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 31.10.2025 12:16

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Поточний ремонт приміщення патологоанатомічного корпусу Державної спеціалізованої установи «Волинське обласне бюро судово-медичної експертизи» на вул.Стефаника, 3-а в м. Луцьку Волинської області
Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2025

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:2301350 - Організація і регулювання діяльності установ та окремі заходи у системі охорони здоров'я
Сума670 052.00 UAH