-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
"Світильник вуличний"
Тендер Prozorro UA-2025-10-31-009218-a
Завершена
199 980.00
UAH з ПДВ
Номер:
5264d41d1dd941c09646c48c1da4bab8
Внутрішній номер закупівлі:
26962986
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-31-009218-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МУНІЦИПАЛЬНЕ ГОСПОДАРЧЕ УПРАВЛІННЯ "КОМФОРТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43962669
-
Адреса:
81053, Україна, Львівська область, м.Новояворівськ, Шептицького, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Баран +380962139740 mgykomfort@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
199 980.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
31.10.2025 15:10 - 11.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
31.10.2025 15:10 - 14.11.2025 00:00
Аукціон:
з 14.11.2025 14:44
Період кваліфікації:
14.11.2025 00:00 - 14.11.2025 14:59
Період завантаження договору:
20.11.2025 00:00 - 30.11.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴199 980.00 "Світильник вуличний"