-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
"Світильник вуличний"
Оголошено тендер
199 980.00
UAH
Номер:
53348a04f6fb41b1930184c69024f5f3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-10-31-010941-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МУНІЦИПАЛЬНЕ ГОСПОДАРЧЕ УПРАВЛІННЯ "КОМФОРТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43962669
-
Адреса:
81053, Україна, Львівська область, м.Новояворівськ, Шептицького, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МУНІЦИПАЛЬНЕ ГОСПОДАРЧЕ УПРАВЛІННЯ "КОМФОРТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43962669
-
Адреса:
81053, Україна, Львівська область, м.Новояворівськ, Шептицького, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
199 980.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
"Світильник вуличний"
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
31.10.2025 15:03
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяНовояворівська
Сума199 980.00 UAH