-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Сервери та система зберігання даних, код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 48820000-2-сервери
Тендер Prozorro UA-2025-10-31-008172-a
Завершена
2 641 333.34
UAH з ПДВ
Номер:
41f04e0c0da24bafb6bca0c8ec255081
Внутрішній номер закупівлі:
26961990
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-31-008172-a
Замовник:
ВИЩА КВАЛІФІКАЦІЙНА КОМІСІЯ СУДДІВ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37316378
-
Адреса:
03109, Україна, Київська область, Київ, Солом'янський район, вул. Генерала Шаповала, 9
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Кулеш Ольга Олександрівна 380501886210 kuleshoo@vkksu.gov.ua http://www.vkksu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
48820000-2 СервериАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 641 333.34 UAH з ПДВ
Період уточнення:
31.10.2025 14:31 - 05.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
31.10.2025 14:31 - 08.11.2025 00:00
Аукціон:
з 10.11.2025 15:42
Період кваліфікації:
08.11.2025 00:00 - 11.11.2025 13:30
Період завантаження договору:
17.11.2025 00:00 - 27.11.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 641 333.34 Сервери та система зберігання даних