-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Сервери та система зберігання даних, код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 48820000-2-сервери
Оголошено тендер
2 641 333.34
UAH
Номер:
41ce5f3214c4422d9b68dd48c9d7a75f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-10-29-000993-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВИЩА КВАЛІФІКАЦІЙНА КОМІСІЯ СУДДІВ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37316378
-
Адреса:
03109, Україна, Київська область, Київ, Солом'янський район, вул. Генерала Шаповала, 9
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ВИЩА КВАЛІФІКАЦІЙНА КОМІСІЯ СУДДІВ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37316378
-
Адреса:
03109, Україна, Київська область, Київ, Солом'янський район, вул. Генерала Шаповала, 9
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
2 641 333.34 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Сервери та система зберігання даних, код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 48820000-2-сервери
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
48820000-2 Сервери
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
29.10.2025 09:09
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Метою закупівлі серверів та системи зберігання даних є створення надійної, відмовостійкої та масштабованої ІТ-інфраструктури Комісії для розміщення критичних сервісів, побудови віртуалізованого середовища, забезпечення безперервності роботи інформаційних систем, а також централізованого зберігання резервних копій, баз даних і архівів відеофіксації, що підвищить рівень інформаційної безпеки та ефективності функціонування ІТ-сервісів Комісії. Дана закупівля призведе до покращення ІТ-інфраструктури Комісії шляхом підвищення продуктивності та надійності роботи інформаційних систем, забезпечення безперервності їх функціонування, централізованого і захищеного зберігання даних, скорочення часу на відновлення інформації у разі збоїв, а також створення основи для подальшого розвитку, масштабування та впровадження нових цифрових сервісів.
-
Дата публікації:
29.10.2025 09:09
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписСпеціальний фонд
Код класифікації видатківКПК-2019:0501020 - Забезпечення здійснення правосуддя місцевими, апеляційними судами та функціонування органів і установ системи правосуддя
Сума2 641 333.34 UAH