-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Вироби з дроту (код 44310000-6 за ДК 021:2015) ( Габіони (4 Лоти: Лот № 1. Габіони для Об’єкта 1 АТ "Укртранснафта"; Лот № 2. Габіони для Об’єкта 2 АТ "Укртранснафта"; Лот №3. Габіони для Об’єкта 1 МНПП "Самара-Західний напрямок"; Лот №4. Габіони для Об’єкта 2 МНПП "Самара-Західний напрямок")
Тендер Prozorro UA-2025-10-31-003596-a
Завершена
16 619 339.14
UAH з ПДВ
Номер:
b11146c3a797445bae90195330cd25f3
Внутрішній номер закупівлі:
26957428
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-31-003596-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРТРАНСНАФТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31570412
-
Адреса:
01010, Україна, м. Київ, Київ, вул. Князів Острозьких, будинок 32/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Тетяна Близнюк +380442069648 t.blyzniuk@ukrtransnafta.com https://www.ukrtransnafta.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44310000-6 Вироби з дротуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
16 619 339.14 UAH з ПДВ
Період уточнення:
31.10.2025 11:32 - 07.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
31.10.2025 11:32 - 10.11.2025 14:00
Аукціон:
з 11.11.2025 12:56
Період кваліфікації:
10.11.2025 14:00 - 12.11.2025 11:55
Період завантаження договору:
18.11.2025 00:00 - 28.11.2025 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴10 201 075.00 Лот № 1. Габіони для Об’єкта 1 АТ "Укртранснафта"
- Лот №2 ₴2 049 627.00 Лот № 2. Габіони для Об’єкта 2 АТ "Укртранснафта"
- Лот №3 ₴1 237 500.00 Лот № 3. Габіони для Об’єкта 1 МНПП "Самара-Західний напрямок"
- Лот №4 ₴3 131 137.14 Лот № 4. Габіони для Об’єкта 2 МНПП "Самара-Західний напрямок"