• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Габіони (4 Лоти: Лот № 1. Габіони для Об’єкта 1 АТ "Укртранснафта"; Лот № 2. Габіони для Об’єкта 2 АТ "Укртранснафта"; Лот № 3. Габіони для Об’єкта 1 МНПП "Самара-Західний напрямок"; Лот № 4. Габіони для Об’єкта 2 МНПП "Самара-Західний напрямок")

Оголошено тендер

16 619 339.14 UAH
Номер: 44fd423b6a654a8c828c4b5cf4896f81
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-10-24-012144-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Публічне Акціонерне Товариство "Укртранснафта"
Замовник: Публічне Акціонерне Товариство "Укртранснафта"
Очікувана вартість: 16 619 339.14 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Габіони (4 Лоти: Лот № 1. Габіони для Об’єкта 1 АТ "Укртранснафта"; Лот № 2. Габіони для Об’єкта 2 АТ "Укртранснафта"; Лот № 3. Габіони для Об’єкта 1 МНПП "Самара-Західний напрямок"; Лот № 4. Габіони для Об’єкта 2 МНПП "Самара-Західний напрямок")
Примітки: Постанова КМУ від 12.10.2022 № 1178
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дроту
Дата опублікування: 24.10.2025 14:23

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума16 619 339.14 UAH