• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Газове паливо (Природний газ)

Завершена

426 997.10 UAH з ПДВ
Номер: c2b7435896fb47a48f4ffbdef22a9630
Внутрішній номер закупівлі: 26956112
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-10-31-002253-a   
Замовник: Управління гуманітарної сфери виконавчого комітету Люблинецької селищної ради
Контактна особа: Шум Олександр Петрович 0975923785 liublynets_ugs@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: UA-2025-10-15-001947-a
Очікувана вартість: 426 997.10 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Газове паливо (Природний газ)
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 25040 метр кубічний
Період постачання 01.11.2025 - 31.03.2026
Місце постачання 45034, Україна, Волинська область, селище Люблинець, вулиця Незалежності, 7 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Газопостачальна компанія "Нафтогаз Трейдинг"
Ціна пропозиції 426 997.10 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.10.2025 10:26
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: aca989c9475e4b48af3d5ff490ec3480
Ідентифікатор договору: UA-2025-10-31-002253-a-b1
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю "Газопостачальна компанія "Нафтогаз Трейдинг"
Номер договору: 02-11067/25-БО-Т
Сума договору: 426 997.10 UAH з ПДВ
Сума договору: 355 830.91 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Газове паливо (Природний газ): 17.05260 UAH без ПДВ
Період дії договору: 30.10.2025 00:00 - 31.03.2026 23:59
Дата підписання: 30.10.2025 10:26
Статус:
Підписаний
pdf
Договір Нафтогаз 02_11067_25БО.pdf
p7s
sign.p7s