-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Газове паливо (Природний газ)
Оголошено тендер
426 997.10
UAH
Номер:
273ca0c2fe3c4930a4aa8eeefe25d2da
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-10-31-001881-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Управління гуманітарної сфери виконавчого комітету Люблинецької селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41066320
-
Адреса:
45034, Україна, Волинська область, ЛЮБЛИНЕЦЬ, вул. Незалежності, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління гуманітарної сфери виконавчого комітету Люблинецької селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41066320
-
Контактна особа:
Скульська Тетяна 0664295917 liublynets_ugs@ukr.net
-
Адреса:
45034, Україна, Волинська область, ЛЮБЛИНЕЦЬ, вул. Незалежності, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
426 997.10 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Газове паливо (Природний газ)
Примітки:
Закупівля планується на 2025 та 2026 роки (до 31.03.2026р.)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
31.10.2025 09:52
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Закупівля запланована у зв'язку з тим, що відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах (піпдпункт 6 пункту 13 Постанови 1178).
-
Дата публікації:
31.10.2025 09:57
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Газове паливо (Природний газ)
Кількість
25040 метр кубічний
Період постачання
01.11.2025 - 31.03.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяМощена
Сума148 357.61 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:4060 - Забезпечення діяльності палаців i будинків культури, клубів, центрів дозвілля та iнших клубних закладів
Адміністративно-територіальна класифікаціяЧеркаси
Сума42 631.50 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:4030 - Забезпечення діяльності бібліотек
Адміністративно-територіальна класифікаціяМощена
Сума15 006.29 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:4030 - Забезпечення діяльності бібліотек
Адміністративно-територіальна класифікаціяЛюблинець
Сума16 370.50 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:5031 - Розвиток здібностей у дітей та молоді з фізичної культури та спорту комунальними дитячо-юнацькими спортивними школами
Адміністративно-територіальна класифікаціяЛюблинець
Сума102 315.60 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1080 - Надання спеціалізованої освіти мистецькими школами
Адміністративно-територіальна класифікаціяЛюблинець
Сума102 315.60 UAH