-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
код ДК 021:2015 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Тендер Prozorro UA-2025-10-30-009256-a
Торги не відбулися
19 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
04229de241d244a4a29b91da0edb7d18
Внутрішній номер закупівлі:
26949051
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-30-009256-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО" ЧЕРНІГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44819434
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Світлана Сетченко +380674159600 moloko366@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44320000-9 Кабелі та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
19 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.10.2025 15:01 - 04.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
30.10.2025 15:01 - 07.11.2025 11:00
Аукціон:
з 10.11.2025 13:43
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴19 500.00 кабеля для перетворювачів