-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:2015 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Оголошено тендер
19 500.00
UAH
Номер:
2d3e619fce624920a73d39b196b23511
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-10-30-008955-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО" ЧЕРНІГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44819434
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО" ЧЕРНІГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44819434
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
19 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
код ДК 021:2015 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Дата опублікування:
30.10.2025 14:00
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
кабель для роздільно-суміщених перетворювачів
Кількість
2 штука
Період постачання
(не задано)
кабель для похилих суміщених перетворювачів
Кількість
2 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума19 500.00 UAH