-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Урни
Тендер Prozorro UA-2025-10-30-007143-a
Торги не відбулися
58 104.00
UAH з ПДВ
Номер:
014c466294c246268e5c5206a2d4d653
Внутрішній номер закупівлі:
26946980
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-30-007143-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ БЛАГОУСТРОЮ ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ВИКОНКОМУ САКСАГАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ У МІСТІ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42155106
-
Адреса:
50071, Україна, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. Володимира Великого, буд. 32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Губіч +380978316507 tender_ubgkg@srvk.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
34920000-2 Дорожнє обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
58 104.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.10.2025 13:48 - 04.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
30.10.2025 13:48 - 07.11.2025 00:00
Аукціон:
з 07.11.2025 15:26
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴58 104.00 Урни