-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Урни
Оголошено тендер
58 104.00
UAH
Номер:
47a138e3e1134f548c445fcf9af75f50
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-10-30-008514-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
УПРАВЛІННЯ БЛАГОУСТРОЮ ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ВИКОНКОМУ САКСАГАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ У МІСТІ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42155106
-
Адреса:
50071, Україна, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. Володимира Великого, буд. 32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
УПРАВЛІННЯ БЛАГОУСТРОЮ ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ВИКОНКОМУ САКСАГАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ У МІСТІ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42155106
-
Адреса:
50071, Україна, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. Володимира Великого, буд. 32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
58 104.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Урни
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
34920000-2 Дорожнє обладнання
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
30.10.2025 13:43
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Урни
Кількість
6 одиниця
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяСаксаганський
Сума58 104.00 UAH