• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини

Завершена

1 157 513.33 UAH з ПДВ
Номер: baaa17a0bc284fb6b37ae3d3896a7f1b
Внутрішній номер закупівлі: 26945154
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-10-30-005325-a   
Замовник: МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ
Контактна особа: Марина Колесніченко +380672382073 m.kolesnichenko@dsns.gov.ua https://mc.dsns.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медициниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 157 513.33 UAH з ПДВ
Період уточнення: 30.10.2025 12:15 - 04.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 30.10.2025 12:15 - 07.11.2025 18:00
Аукціон: 10.11.2025 12:39 - 10.11.2025 13:08
Період кваліфікації: 10.11.2025 13:08 - 13.11.2025 12:10
Період завантаження договору: 19.11.2025 00:00 - 29.11.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 157 513.33 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини