• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (плоскопанельний цифровий детектор)

Оголошено тендер

1 157 513.33 UAH
Номер: 3bfee4258c4644d0a787b9fc7a359d47
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-10-30-006342-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ
Замовник: МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ
Очікувана вартість: 1 157 513.33 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (плоскопанельний цифровий детектор)
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 30.10.2025 12:06

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума1 157 513.33 UAH