-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Заміна вікон за адресою: вул. Межигірська, буд 25 А у приміщенні Управління соціальної та ветеранської політики Подільської районної в місті Києві державної адміністрації
Тендер Prozorro UA-2025-10-29-014627-a
Заміна вікон за адресою: вул. Межигірська, буд 25 А у приміщенні Управління соціальної та ветеранської політики Подільської районної в місті Києві державної адміністрації
Завершена
335 750.36
UAH з ПДВ
Номер:
ca347ae71ef74d0396bf4b487cb327d2
Внутрішній номер закупівлі:
26938748
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-29-014627-a
Замовник:
Управління соціальної та ветеранської політики Подільської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37393782
-
Адреса:
04071, Україна, м. Київ, ВУЛИЦЯ ЯРОСЛАВСЬКА, будинок 31-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дружкова Кароліна Володимирівна 380444824199 buhobl-07@kmda.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
335 750.36 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.10.2025 18:37 - 09.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
29.10.2025 18:37 - 12.11.2025 00:00
Аукціон:
з 12.11.2025 11:57
Період кваліфікації:
12.11.2025 00:00 - 14.11.2025 16:34
Період завантаження договору:
20.11.2025 00:00 - 30.11.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴335 750.36 Заміна вікон за адресою: вул. Межигірська, буд 25 А у приміщенні Управління соціальної та ветеранської політики Подільської районної в місті Києві державної адміністрації