-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Заміна вікон за адресою: вул. Межигірська, буд 25 А у приміщенні Управління соціальної та ветеранської політики Подільської районної в місті Києві державної адміністрації
Оголошено тендер
335 750.36
UAH
Номер:
d90401e665ee4f2e8edbd99d50d47400
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-10-22-016019-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління соціальної та ветеранської політики Подільської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37393782
-
Адреса:
04071, Україна, м. Київ, ВУЛИЦЯ ЯРОСЛАВСЬКА, будинок 31-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління соціальної та ветеранської політики Подільської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37393782
-
Адреса:
04071, Україна, м. Київ, ВУЛИЦЯ ЯРОСЛАВСЬКА, будинок 31-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
335 750.36 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Заміна вікон за адресою: вул. Межигірська, буд 25 А у приміщенні Управління соціальної та ветеранської політики Подільської районної в місті Києві державної адміністрації
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
22.10.2025 15:58
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0160 - Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, селах, територіальних громадах
Адміністративно-територіальна класифікаціяПодільський
Сума335 750.36 UAH