-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Модуль активної реабілітації (стельовий підйомник GH1 з підйомним кронштейном, рейковою та зарядною системами для вологих приміщень)
Тендер Prozorro UA-2025-10-29-011228-a
НК 024:2023:38129-Система підіймання та перенесення пасажира повітряним шляхом
Завершена
250 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
1c898380d8dd44afa02b5a9e5cd42260
Внутрішній номер закупівлі:
26935349
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-29-011228-a
Замовник:
Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю
×
-
Код ЄДРПОУ:
42683656
-
Адреса:
02125, Україна, м. Київ, Київ, вул. Дашкевича Остафія, 7 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Осельська Юлія +380637019198 ckrdi@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапіїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
250 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.10.2025 15:34 - 03.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
29.10.2025 15:34 - 06.11.2025 10:00
Аукціон:
з 07.11.2025 13:28
Період кваліфікації:
06.11.2025 10:00 - 10.11.2025 09:48
Період завантаження договору:
16.11.2025 00:00 - 26.11.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴250 000.00 Модуль активної реабілітації (стельовий підйомник GH1 з підйомним кронштейном, рейковою та зарядною системами для вологих приміщень)