-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Модуль активної реабілітації (стельовий підйомник GH1 з підйомним кронштейном, рейковою та зарядною системами для вологих приміщень)
Оголошено тендер
250 000.00
UAH
Номер:
d374a2802ebc4d999ae1061760a6f37d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-10-29-012357-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю
×
-
Код ЄДРПОУ:
42683656
-
Адреса:
02125, Україна, м. Київ, Київ, вул. Дашкевича Остафія, 7 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю
×
-
Код ЄДРПОУ:
42683656
-
Адреса:
02125, Україна, м. Київ, Київ, вул. Дашкевича Остафія, 7 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
250 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Модуль активної реабілітації (стельовий підйомник GH1 з підйомним кронштейном, рейковою та зарядною системами для вологих приміщень)
Примітки:
НК 024:2023:38129-Система підіймання та перенесення пасажира повітряним шляхом
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
29.10.2025 15:00
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Модуль активної реабілітації (стельовий підйомник GH1 з підйомним кронштейном, рейковою та зарядною системами для вологих приміщень) це комплекс пристосувань призначений для підйому, переміщення осіб з інвалідністю та відновлення рухових функцій і навичок ходьби. Сфери застосування: - обслуговування лежачих осіб з інвалідністю, - переміщення та фізичні вправи лежачих осіб з інвалідністю, - пересаджування та гігієнічні процедури; - рання вертикалізація та підтримка самообслуговування; - переміщення лежачих осіб з інвалідністю під час бальнеологічних процедур та інших реабілітаційних заходів. Для цього використовуються спеціальні стропи з сітки з опціями спеціальної обробки підйомника для використання у ванній кімнаті або інших приміщеннях з підвищеною вологістю повітря. Підйомник за допомогою спеціальних строп забезпечує підйом/спуск особи з інвалідністю а рейкова система забезпечує її переміщення, що суттєво полегшує роботу працівників Центру та створює комфортні умови для проведення реабілітаційних заходів. Всі функції початку/зупинки підйому є плавними, а спеціальні стропи забезпечують максимальний комфорт при переміщенні. Закупівля здійснюється за рахунок місцевого бюджету в межах передбаченого кошторису на 2025 рік для забезпечення сучасних технічних умов та безперебійного функціонування Центру комплексної реабілітації.
-
Дата публікації:
29.10.2025 15:02
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Модуль активної реабілітації (стельовий підйомник GH1 з підйомним кронштейном, рейковою та зарядною системами для вологих приміщень)
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 31.12.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:3105 - Надання реабілітаційних послуг особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиїв
Сума250 000.00 UAH