-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Інженерно-геологічні вишукування майданчика під будівництво об'єкта по проєкту "Нове будівництво. Технологічний комплекс з виробництва тепловиділяючих збірок" стадія "Проєкт"
Тендер Prozorro UA-2025-10-29-004711-a
Завершена
1 523 833.33
UAH без ПДВ
Номер:
da1a40908cf44fcab2527b3e62597b3f
Внутрішній номер закупівлі:
26928861
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-29-004711-a
Замовник:
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «АТОМПРОЕКТІНЖИНІРИНГ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
36469530
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Соловйов Олексій Михайлович 380442069745 O.SOLOVJOV@DIREKCY.ATOM.GOV.UA
Класифікатор ДК 021:2015:
71510000-6 Послуги у сфері інженерно-геологічних вишукуваньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
1 523 833.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
29.10.2025 11:41 - 10.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
29.10.2025 11:41 - 13.11.2025 11:00
Аукціон:
14.11.2025 12:52 - 14.11.2025 13:15
Період кваліфікації:
14.11.2025 13:15 - 20.11.2025 13:54
Період завантаження договору:
26.11.2025 00:00 - 06.12.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 523 833.33 Інженерно-геологічні вишукування майданчика під будівництво об'єкта по проєкту "Нове будівництво. Технологічний комплекс з виробництва тепловиділяючих збірок" стадія "Проєкт"