-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Інженерно-геологічні вишукування майданчика під будівництво об'єкта по проєкту "Нове будівництво. Технологічний комплекс з виробництва тепловиділяючих збірок" стадія "Проєкт"
Оголошено тендер
1 828 600.00
UAH
Номер:
f032104879194bbf8bf9ee1ce108d3fb
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-08-25-012654-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «АТОМПРОЕКТІНЖИНІРИНГ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
36469530
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
24584661
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
1 828 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Інженерно-геологічні вишукування майданчика під будівництво об'єкта по проєкту "Нове будівництво. Технологічний комплекс з виробництва тепловиділяючих збірок" стадія "Проєкт"
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
71510000-6 Послуги у сфері інженерно-геологічних вишукувань
Дата опублікування:
25.08.2025 15:44
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 828 600.00 UAH