-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з моніторингу та вимірювання рівня забруднення повітря
Тендер Prozorro UA-2025-10-29-002611-a
Завершена
24 049.80
UAH без ПДВ
Номер:
04c574fd6cbe4f408a1e3d7b489daa31
Внутрішній номер закупівлі:
26926757
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-29-002611-a
Замовник:
ФІЛІЯ " УЗ ВАГОН-СЕРВІС" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45462724
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Стрельцова Людмила Іванівна 380953336866 streltsova.l.i@uz.gov.ua https://uz.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновленняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
24 049.80 UAH без ПДВ
Період уточнення:
29.10.2025 10:34 - 03.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
29.10.2025 10:34 - 06.11.2025 15:00
Аукціон:
07.11.2025 11:01 - 07.11.2025 11:24
Період кваліфікації:
07.11.2025 11:24 - 14.11.2025 09:30
Період завантаження договору:
20.11.2025 00:00 - 30.11.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴24 049.80 Послуги з моніторингу та вимірювання рівня забруднення повітря