-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з моніторингу та вимірювання рівня забруднення повітря
Оголошено тендер
28 859.76
UAH
Номер:
f057579b905b4410be946606199289ea
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-10-29-003061-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ФІЛІЯ " УЗ ВАГОН-СЕРВІС" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45462724
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ФІЛІЯ " УЗ ВАГОН-СЕРВІС" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45462724
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
28 859.76 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з моніторингу та вимірювання рівня забруднення повітря
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення
Дата опублікування:
29.10.2025 10:20
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з моніторингу та вимірювання рівня забруднення повітря
Кількість
3 послуга
Період постачання
до 31.12.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума28 859.76 UAH