-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з проведення медичного огляду посадових осіб категорії А Закарпатської митниці, які працюватимуть/працюють з джерелами іонізуючого випромінювання
Тендер Prozorro UA-2025-10-28-016920-a
Завершена
76 030.00
UAH з ПДВ
Номер:
daa20e5507ea4d6e8d0a5a10ab3ba7a9
Внутрішній номер закупівлі:
26923938
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-28-016920-a
Замовник:
ЗАКАРПАТСЬКА МИТНИЦЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43985560
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, Ужгород, Собранецька, 20
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Александров Денис +380660352311 zk.ifs1@customs.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
76 030.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.10.2025 22:01 - 02.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
28.10.2025 22:01 - 05.11.2025 00:00
Аукціон:
з 05.11.2025 11:32
Період кваліфікації:
05.11.2025 00:00 - 06.11.2025 10:34
Період завантаження договору:
12.11.2025 00:00 - 22.11.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴76 030.00 Послуги з проведення медичного огляду посадових осіб категорії А Закарпатської митниці, які працюватимуть/працюють з джерелами іонізуючого випромінювання