-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з проведення медичного огляду посадових осіб категорії А Закарпатської митниці, які працюватимуть/працюють з джерелами іонізуючого випромінювання
Оголошено тендер
76 030.00
UAH
Номер:
e50795de084048b88bfeb8fa67c40729
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-10-23-004007-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ЗАКАРПАТСЬКА МИТНИЦЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43985560
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, Ужгород, Собранецька, 20
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ЗАКАРПАТСЬКА МИТНИЦЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43985560
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, Ужгород, Собранецька, 20
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
76 030.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з проведення медичного огляду посадових осіб категорії А Закарпатської митниці, які працюватимуть/працюють з джерелами іонізуючого випромінювання
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
23.10.2025 10:33
Дата модифікації:
22.10.2025 16:34
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з проведення медичного огляду посадових осіб категорії А Закарпатської митниці, які працюватимуть/працюють з джерелами іонізуючого випромінювання
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 15.12.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:3506010 - Керівництво та управління у сфері митної політики
Сума76 030.00 UAH