• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Твердопаливний котел, за кодом ДК 021:2015 44620000-2 «Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі»

Завершена

165 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 990aae0bbe164f1c9f7dea1eb3b121e6
Внутрішній номер закупівлі: 26920453
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-10-28-013435-a   
Замовник: Державна установа "Південноукраїнська виправна колонія (№83)"
Контактна особа: Оксана Крістофоль +380671553891 oks.kristof@gmail.com http://kvs.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 165 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 28.10.2025 16:01 - 12.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 28.10.2025 16:01 - 15.11.2025 01:00
Аукціон: з 17.11.2025 12:32
Період кваліфікації: 15.11.2025 01:00 - 20.11.2025 09:57
Період завантаження договору: 26.11.2025 00:00 - 06.12.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴165 000.00 Твердопаливний котел, за кодом ДК 021:2015 44620000-2 «Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі»