• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Твердопаливний котел, за кодом ДК 021:2015 44620000-2 «Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі»

Оголошено тендер

165 000.00 UAH
Номер: 41c8e8428e22408fa4a5ec722f66536f
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-10-28-015701-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Державна установа "Південноукраїнська виправна колонія (№83)"
Замовник: Державна установа "Південноукраїнська виправна колонія (№83)"
Очікувана вартість: 165 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Твердопаливний котел, за кодом ДК 021:2015 44620000-2 «Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі»
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 28.10.2025 15:50

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опискошти субвенції
Код класифікації видатківКПК-2025:3601020 - Виконання покарань установами і органами Державної кримінально-виконавчої служби України
Сума165 000.00 UAH