-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Твердопаливний котел, за кодом ДК 021:2015 44620000-2 «Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі»
Тендер Prozorro UA-2025-10-28-011249-a
Завершена
680 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
a4956338ce9c47f883b9c5800dde89eb
Внутрішній номер закупівлі:
26918274
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-28-011249-a
Замовник:
Державна установа "Південноукраїнська виправна колонія (№83)"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08564038
-
Адреса:
55340, Україна, Миколаївська область, смт Костянтинівка, вул. Володимирська, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Крістофоль +380671553891 oks.kristof@gmail.com http://kvs.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
680 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.10.2025 15:03 - 12.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
28.10.2025 15:03 - 15.11.2025 01:00
Аукціон:
з 17.11.2025 12:46
Період кваліфікації:
15.11.2025 01:00 - 20.11.2025 11:06
Період завантаження договору:
26.11.2025 00:00 - 06.12.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴680 000.00 Твердопаливний котел, за кодом ДК 021:2015 44620000-2 «Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі»