-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Твердопаливний котел, за кодом ДК 021:2015 44620000-2 «Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі»
Оголошено тендер
680 000.00
UAH
Номер:
d778e53995e445d0a89b2a8923464b5b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-10-28-012098-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державна установа "Південноукраїнська виправна колонія (№83)"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08564038
-
Адреса:
55340, Україна, Миколаївська область, смт Костянтинівка, вул. Володимирська, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державна установа "Південноукраїнська виправна колонія (№83)"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08564038
-
Адреса:
55340, Україна, Миколаївська область, смт Костянтинівка, вул. Володимирська, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
680 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Твердопаливний котел, за кодом ДК 021:2015 44620000-2 «Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі»
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
28.10.2025 14:31
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опискошти субвенції
Код класифікації видатківКПК-2025:3601020 - Виконання покарань установами і органами Державної кримінально-виконавчої служби України
Сума680 000.00 UAH