-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Деревина дров’яна, 1 групи, неколоті, твердолистяні, ТУУ-00994207-005
Тендер Prozorro UA-2025-10-28-010835-a
Завершена
147 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
aa72dba0494b42ac8b9edcdde43bb6e5
Внутрішній номер закупівлі:
26917853
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-28-010835-a
Замовник:
Державна установа "Надержинщинська виправна колонія (№65)"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08564311
-
Адреса:
38718, Україна, Полтавська область, село Божківське, вул. Паркова, 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Пилипенко Ірина Григорівна +380532554719 Pylypenko0508@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
147 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.10.2025 14:57 - 02.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
28.10.2025 14:57 - 05.11.2025 00:00
Аукціон:
з 05.11.2025 12:15
Період кваліфікації:
05.11.2025 00:00 - 05.11.2025 09:47
Період завантаження договору:
11.11.2025 00:00 - 21.11.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴147 000.00 Деревина дров’яна, 1 групи, неколоті, твердолистяні