-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Деревина дров’яна, 1 групи, неколоті, твердолистяні, ТУУ-00994207-005
Оголошено тендер
147 000.00
UAH
Номер:
2d6a88588023496bab4fa608ab04c014
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-10-28-011349-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державна установа "Надержинщинська виправна колонія (№65)"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08564311
-
Адреса:
38718, Україна, Полтавська область, село Божківське, вул. Паркова, 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державна установа "Надержинщинська виправна колонія (№65)"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08564311
-
Адреса:
38718, Україна, Полтавська область, село Божківське, вул. Паркова, 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
147 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Деревина дров’яна, 1 групи, неколоті, твердолистяні, ТУУ-00994207-005
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 Деревина
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
28.10.2025 14:14
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Деревина дров’яна, 1 групи, неколоті, твердолистяні, ТУУ-00994207-005
Кількість
64 метр кубічний
Період постачання
до 08.12.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:3601020 - Виконання покарань установами і органами Державної кримінально-виконавчої служби України
Сума147 000.00 UAH