-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації харчування учнів 1-4 класів Каміннецької гімназії Івано-Франківської міської ради ( аутсорсинг)
Тендер Prozorro UA-2025-10-28-010804-a
Торги не відбулися
65 800.00
UAH без ПДВ
Номер:
ac765b1794084ecf9cce87eb4e85bca8
Внутрішній номер закупівлі:
26917830
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-28-010804-a
Замовник:
КАМІННЕЦЬКА ГІМНАЗІЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20564006
-
Адреса:
78411, Україна, Івано-Франківська область, Надвірнянський, село Камінне, ВУЛИЦЯ МАЗЕПИ будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Любов Бучій +380973388129 kam.himnazia@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
65 800.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
28.10.2025 14:51 - 02.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
28.10.2025 14:51 - 05.11.2025 15:00
Аукціон:
з 06.11.2025 12:04
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴65 800.00 Послуги з організації харчування учнів 1-4 класів Каміннецької гімназії Івано-Франківської міської ради ( аутсорсинг)