-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації харчування учнів 1-4 класів Каміннецької гімназії Івано-Франківської міської ради ( аутсорсинг)
Оголошено тендер
65 800.00
UAH
Номер:
40b059bd1487462fbe56d53488f22ba0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-10-28-011608-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КАМІННЕЦЬКА ГІМНАЗІЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20564006
-
Адреса:
78411, Україна, Івано-Франківська область, Надвірнянський, село Камінне, ВУЛИЦЯ МАЗЕПИ будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КАМІННЕЦЬКА ГІМНАЗІЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20564006
-
Адреса:
78411, Україна, Івано-Франківська область, Надвірнянський, село Камінне, ВУЛИЦЯ МАЗЕПИ будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
65 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації харчування учнів 1-4 класів Каміннецької гімназії Івано-Франківської міської ради ( аутсорсинг)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчування
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
28.10.2025 14:20
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:1000 - Освіта
Адміністративно-територіальна класифікаціяІвано-Франківська
Сума65 800.00 UAH