• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Лабораторний скляний посуд

Завершена

76 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 6a4eae3ee26c403d98ef5ed112cbbf9a
Внутрішній номер закупівлі: 26917516
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-10-28-010501-a   
Замовник: Міжрегіональний офіс захисних масивів дніпровських водосховищ
Контактна особа: Ірина Архипченко +380445792122 mozmdv.procurement@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 33790000-4 Скляний посуд лабораторного, санітарно-гігієнічного чи фармацевтичного призначенняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 76 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 28.10.2025 14:43 - 02.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 28.10.2025 14:43 - 05.11.2025 00:00
Аукціон: з 05.11.2025 14:06
Період кваліфікації: 05.11.2025 00:00 - 07.11.2025 17:37
Період завантаження договору: 13.11.2025 00:00 - 23.11.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴76 000.00 Лабораторний скляний посуд