• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Лабораторний скляний посуд

Оголошено тендер

76 000.00 UAH
Номер: 06f49f24f5c94207b422a360c78dce85
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-10-28-011936-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Міжрегіональний офіс захисних масивів дніпровських водосховищ
Замовник: Міжрегіональний офіс захисних масивів дніпровських водосховищ
Очікувана вартість: 76 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Лабораторний скляний посуд
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 33790000-4 Скляний посуд лабораторного, санітарно-гігієнічного чи фармацевтичного призначення
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 28.10.2025 14:27

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:2707050 - Експлуатація державного водогосподарського комплексу та управління водними ресурсами
Сума76 000.00 UAH