-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з проведення технічної діагностики та оцінки працездатності переносних детекторів вибухових та наркотичних речовин “SABRE-4000” (код ДК 021:2015 – 71630000-3 “Послуги з технічного огляду та випробовувань”)
Тендер Prozorro UA-2025-10-28-005543-a
Завершена
18 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
7295856a9d774d8fb38860f886269293
Внутрішній номер закупівлі:
26912552
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-28-005543-a
Замовник:
ЧЕРНІВЕЦЬКА МИТНИЦЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43971359
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, місто Чернівці, ВУЛ. РУСЬКА, будинок 248М
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Бульдяк Тетяна Іванівна 0664215844 tetanabuldak@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
18 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.10.2025 11:45 - 02.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
28.10.2025 11:45 - 05.11.2025 00:00
Аукціон:
з 05.11.2025 14:32
Період кваліфікації:
05.11.2025 00:00 - 06.11.2025 16:01
Період завантаження договору:
12.11.2025 00:00 - 22.11.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴18 000.00 Послуги з проведення технічної діагностики та оцінки працездатності переносних детекторів вибухових та наркотичних речовин “SABRE-4000” (код ДК 021:2015 – 71630000-3 “Послуги з технічного огляду та випробовувань”)