• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з проведення технічної діагностики та оцінки працездатності переносних детекторів вибухових та наркотичних речовин “SABRE-4000” (код ДК 021:2015 – 71630000-3 “Послуги з технічного огляду та випробовувань”)

Оголошено тендер

18 000.00 UAH
Номер: e77f192c78434228b2251b56372be78e
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-10-28-004685-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ЧЕРНІВЕЦЬКА МИТНИЦЯ
Замовник: ЧЕРНІВЕЦЬКА МИТНИЦЯ
Очікувана вартість: 18 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з проведення технічної діагностики та оцінки працездатності переносних детекторів вибухових та наркотичних речовин “SABRE-4000” (код ДК 021:2015 – 71630000-3 “Послуги з технічного огляду та випробовувань”)
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 28.10.2025 10:51
Дата модифікації: 28.10.2025 10:18

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:3506010 - Керівництво та управління у сфері митної політики
Сума18 000.00 UAH