-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Роялі
Тендер Prozorro UA-2018-10-26-002583-c
Завершена
1 873 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 9 400.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 9 400.00 UAH
Номер:
4385e306d002404cbfd054ab67781720
Внутрішній номер закупівлі:
2691234
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-10-26-002583-c
Замовник:
Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької
×
-
Код ЄДРПОУ:
02224620
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, місто Львів, проспект Свободи, 28
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Варська Ольга Миронівна +380322428153 olja_mp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
37310000-4 Музичні інструментиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 873 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
9 400.00 UAH
Період уточнення:
26.10.2018 18:08 - 02.11.2018 18:13
Період прийому пропозицій:
26.10.2018 18:08 - 12.11.2018 18:13
Аукціон:
13.11.2018 13:36 - 13.11.2018 13:57
Період кваліфікації:
13.11.2018 13:57 - 19.11.2018 18:26
Період завантаження договору:
13.11.2018 13:57 - 03.12.2018 13:57
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Роялі
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
УБСП "КОМОРА"
Оскарження: 13.11.2018 13:57 - 30.11.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
14292414
-
Контактна особа:
Дутко Роман Васильович +380443900032 sale@komora.com http://komora.com
-
Адреса:
03035, Україна, Київська область, Київ, вул. Кудряшова, 3, офіс 133
Оскарження: 13.11.2018 13:57 - 30.11.2018 00:00
Початкова пропозиція
1 863 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 863 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.11.2018 18:26
Документи
27
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "Грандпіано"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34881527
-
Контактна особа:
Ткаченко Світлана Анатоліївна 380933452678, 380933452678 tovgrandpiano@ukr.net
-
Адреса:
01015, Україна, Київська область, Київ, вул. Добровольчих Батальйонів, будинок 17
Початкова пропозиція
1 872 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 872 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
1
Скарги
0
Контракти
Номер:
1bef9ddf38524ae9b40f606a70716ea4
Ідентифікатор договору:
UA-2018-10-26-002583-c-b1
Постачальник:
УБСП "КОМОРА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14292414
-
Контактна особа:
Дутко Роман Васильович +380443900032 sale@komora.com http://komora.com
-
Адреса:
03035, Україна, Київська область, Київ, вул. Кудряшова, 3, офіс 133
Номер договору:
07/12/18-вт/1
Сума договору:
1 863 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
07.12.2018 00:00 - 31.12.2019 23:59
Дата підписання:
07.12.2018 00:00
Статус:
Виконаний